Vårt team

Vi har et hyggelig og kvalifisert team som står klar til å hjelpe deg.

ADMINISTRASJONEN

Fred Fiskebeck

Daglig leder
fred@fiskebeck.no

Frank Fiskebeck

Driftsleder
frank@fiskebeck.no

Linn Moberg

Administrasjon og personalleder
linn@fiskebeck.no

Stein Are Ulvang

Kontroller/prosjektleder
steinare@fiskebeck.no

Robert Guerra Randa

Prosjektleder
robert@fiskebeck.no

Onni Vælitalo

Prosjektleder
onni@fiskebeck.no

Tom Egil Wickstrøm

Lager og logistikkansvarlig
tomegil@fiskebeck.no

Mattias Åhlander

Bygningsingeniør
mattias@fiskebeck.no

FAGLÆRTE

Morten Losoa

Faglært tømrer

Kristian Flaten

Faglært tømrer

Bjørge Sundfær

Faglært tømrer

Andris Bajars

Faglært møbelsnekker

Terje Olsen

Faglært Overflate behandler

Marius Oshaug

Faglært Tømrer

Daniel Fiskebeck

Faglært overflate behandler

Tero Sirkeinen

Faglært Tømrer

Mina Oline Skreddernes

Faglært Tømrer

Kim Espen Fiskebeck

Faglært overflate behandler

Igor Ingebrigtsen

Faglært Tømrer

Michael Bøtun

Faglært overflate behandler

LÆRLINGER

Petter Grongstad

Neso Tømrer lærling

Brage Skotnes Selfors

Tømrer Lærling

FAGARBEIDERE

Ulf Harald Wickstrøm

Fagarbeider

Mindaugas Sereicikas

Fagarbeider

Liv Kolpus

Fagarbeider

Vladimir Zubairov

Fagarbeider

Ruben Kolpus

Fagarbeider

Sandra Guerra Randa

Fagarbeider

Kari Jaago

Fagarbeider

Priit Anniko

Fagarbeider

Einars Zviedris

Fagarbeider

Daniel Soresa

Fagarbeider

LOGISTIKK OG LAGER

Få et uforpliktende tilbud

Fordi vi ønsker å gi deg vår beste pris, er det en fordel at du gir oss en oversikt over hva du trenger. Fyll gjerne ut dette skjemaet, så kontakter vi deg så fort vi kan.